עור יבש משמיכה חשמלית

קשה להכות את ההרגשה לטפס למיטה שכבר חמה, במיוחד בחורף, כשקר. מה שאתה לא יכול לדעת, עם זאת, היא כי החום של שמיכות חשמליות יכול לגרום לעור יבש, או לגרום יבש, פגום החורף מצב גרוע יותר.

שימושים

מכון אלקטריק בלנקט מעריך כי 4 מיליון וחצי שמיכות חשמליות, מזרנים וזריקות נמכרים מדי שנה בארצות הברית. השימושים שלהם מעבר לחמם את המיטה. אולי אתה משתמש בשמיכה חשמלית כדי לחסוך באנרגיה ולהפחית את חשבונות החימום. יש אנשים שמשתמשים בשמיכה חשמלית למטרות טיפוליות. שמיכות חשמליות עשויות להיות יעילות בניהול דלקת פרקים וכאב פיברומיאלגיה, כאבי שרירים ומתח ואלרגיות ובעיות בסינוסים. אתה עלול למצוא שאתה ישן טוב יותר בחדר מגניב בעוד שנותר חם במיטה. שמיכות חשמליות רבות יש פקדים כפולים המאפשרים לשני אנשים ליהנות שתי הגדרות נוחות שונים.

פוּנקצִיָה

ההתקדמות הטכנולוגית הפכו שמיכות חשמליות מודרניות בטוח ויעיל יותר. הרעיון הכללי הוא כי זרם חשמלי עובר דרך חוט התנגדות כדי לייצר חום. אורך ארוך של חוט התנגדות הוא מהדק לאורך השמיכה. שמיכות החשמל של היום נועדו עם wattage נמוך, או רמת החום, כך שאתה יכול להשתמש בהם כל הלילה עם סיכון קטן של העור שלך שריפה או אש מתרחשת.

השפעה על העור

בעוד הסיכון של שריפת העור שלך הוא נמוך יחסית עם שמיכות חשמליות מודרניות, הם יכולים לגרום לעור יבש או לעשות כבר עור יבש יותר גרוע. שימוש בשמיכה חשמלית על העור כבר פגום בחורף יכול להיות שילוב רע. במהלך החורף, הטמפרטורה והלחות יורדות. חום מלאכותי מייבש את האוויר עוד יותר. שמיכות חשמליות יותר למשוך רטוב משטח משטח גדול של הגוף שלך, לעתים קרובות וכתוצאה מכך יבש, מגרד, סדוק ועצבני העור.

חלופות

בהתאם לחומרת העור היבש שלך, ייתכן שיהיה עליך לשקול הפסקת השימוש בשמיכה החשמלית שלך. שקול ללבוש פיג ‘מה חם והוספת שמיכות נוספות בלילה. אם מצב העור היבש שלך הוא קל, הפעל את השמיכה החשמלית לפני שאתה הולך לישון כדי לחמם את המיטה שלך, אבל לכבות אותו למשך הלילה.

שיקולים

בנוסף להגבלת או הפסקת השימוש בשמיכה החשמלית שלך, יש טיפים נוספים למניעה או לשיפור של עור יבש. הימנע לוקח מקלחות חמות באמצעות סבון מופרז, כמו זה עושה עור יבש יותר גרוע. לחות את העור עם קרם בעוד העור שלך לח מעט לאחר אמבטיה או מקלחת. לשתות הרבה מים כדי לחות את הגוף מבפנים החוצה. לדעת מתי לפנות לעזרה רפואית. אם העור שלך הוא סדוק קשות, מגורה או מדמם, לראות רופא. בכל עת את שלמות העור נפגעת, קיים סיכון של זיהום.