האם שתיית מים קרים לעזור לך לרדת במשקל?

אם אתה מנסה לרדת במשקל, אתה עשוי להיות להוט למצוא כל דחיפה המסייעת להאיץ את התהליך. שתיית מים קרים היא בחירה חכמה כי הגוף שלך משגשג כאשר hydrated כראוי. עם זאת, יש רק כל כך הרבה מים קרים יעשה כדי לעזור לך להשיג את המטרות שלך – מזון ופעילות גופנית הבחירות עדיין חיוניים עבור ירידה במשקל, כפי שאתה חייב לאכול פחות קלוריות מאשר לשרוף כדי לראות תוצאות.

שתיית מים רבים לאורך כל היום יכולה לעזור לך לרדת במשקל, על פי מאמר שפורסם ב “השמנת יתר” בשנת 2008. החוקרים השתמשו בנתונים של התערבות סטנפורד A-Z במשקל הפסד ומצאו כי צריכת המים מוגברת היה קשור לטווח ארוך יותר, ירידה במשקל בטווח הארוך בקרב נשים. בעוד החוקרים לא הבחינו בטמפרטורת המים, מים קרים עשוי להיות בחירה מעולה אם אתה נהנה ממנו ולשתות יותר ממנו כמו עלבון.

תוצאות המחקר של “השמנת יתר”, אם אתה מוסיף קוביות קרח למים שלך, משום ששמעת שתאבד משקל רב יותר, שתייה קרה, ייתכן שהמאמצים שלך יהיו לשווא, על פי בית קיצ’ין, Ph.D , RD, של אוניברסיטת אלבמה בבירמינגהם. Kitchin מציין כי בעוד אתה יכול לשרוף כמה קלוריות נוספות על ידי שתיית מים קרים במקום חם, ההבדל הוא מינימלי מדי להשפיע על קנה המידה.

שתיית מים קרים עשויה להיות השפעה מועטה על חילוף החומרים שלך, אבל זה יכול לעזור לך טוב יותר להתחדש תוך כדי פעילות גופנית, ומאפשר לך להימשך ולשרוף יותר קלוריות במהלך האימון. לא רק מים צוננים עוזרים לקרר את טמפרטורת הליבה – שעולה בזמן פעילות גופנית – אבל הבטן סופגת מים קרים מהר יותר מאשר מים חמים, על פי קולומביה בריאות. צינת את המים שלך עד 41 מעלות צלזיוס או קר יותר כדי למנוע התייבשות האנרגיה sapping.

אם אתה לוגם באופן קבוע על משקאות מתוקים או שמנת, המעבר למים קרים יכול לעזור לך לחסוך מאות קלוריות ליום. בעוד שמנת חלב מלאה של 16 אונקיות מכילה 265 קלוריות, כוסית מיץ תפוזים בגודל 12 גרם, בעלת 168 קלוריות, ופחית של 12 ק”ג של קולה רגילה מכילה 136 קלוריות, מים הם ללא קלוריות. קילו אחד של שומן מכיל כ 3,500 קלוריות, ולכן הסרת 350 קלוריות משקה ליום יכול לעזור לך לאבד 1 פאונד כל 10 ימים – בתנאי שאתה לא לפצות על ידי אכילת מזון יותר. אם אתה לא נהנה מים פשוטים, נסה להוסיף לסחוט לימון או סיד, או כמה פרוסות מלפפון טרי.

המחקר

קור וקלוריות

מגניב התייבשות

מסחר חכם