10 ימים דיאטה תוכנית ארוחה

אם אתה על דיאטה כדי לרדת במשקל ואתה יודע מראש מה אתה הולך לאכול, אז אתה כבר על הדרך להצלחה. תוכנית ארוחה של 10 ימים יכולה לעזור עם קניות מכולת וארוחה. בעוד קלוריות הרזיה משתנות, תוכנית ארוחה של 1,500 קלוריות מתאימה לנשים פעילות ולרוב הגברים. אם אתה מפסיד מהר מדי – יותר מ 2 קילו בשבוע – הוסף 100 קלוריות ל 200 קלוריות לתוכנית הארוחה שלך, ואם אתה לא מפסיד, להפחית 100 קלוריות ל 200 קלוריות מתוכנית הארוחה שלך. תוכנית לאכול שלוש ארוחות המכילות על אותה כמות של קלוריות – 450 קלוריות כל אחד – בתוספת חטיף אחד עם 150 קלוריות.

התחל עם ארוחת בוקר טובה

לאחר שלוש או ארבע ארוחות בוקר לבחירה על תוכנית ארוחה 10 יום שלך שומר את זה פשוט, מונע שעמום ומאפשר לך לערבב ולהתאים. להכין ארוחת בוקר מהירה ובריאה עם 1/2 כוסות של דגנים מלאים ללא גרגר ללא גלוטן עם כוס של חלב ללא שומן, בננה גדולה ומכולה אחת של יוגורט ללא שומן ללא סוכר. בבוקר אחר, אתה יכול ליהנות קלוי אנגלית מחיטה מלאה מאפין עם ביצה מקושקשת אחת אונקיה של גבינה דלת שומן עם אגס. כאשר אתם קצרים בזמן, שייק עשה עם 1/1 כוסות של תותים, בננה קטנה, קיווי אחד גדול, 1 כף חמאת בוטנים 1 כוס חלב ללא שומן מעורבבים עם קרח, ושירת עם חצי שלם שלם חיטה בייגל עושה אפשרות טובה. לבקרים אלה, שני וופלים מלאים גרגרים, עם כוס אחת של תותים פרוסים, בננה אחת פרוסה קטנה עם 1 כוס חלב דל שומן, עושה ארוחת בוקר בריאה וטעימה.

ארוחת צהריים בריאה ומלאה

לקבלת איזון, כולל פירות, ירקות, דגנים חלבונים רזה בכל ארוחה צהריים. שתי כוסות של ירקות מעורבים עם 1/2 כוס שעועית כליה, שש שקדים ו 2 כפות רוטב דל שומן, מוגש עם 2 כוסות מרק עוף אטריות קלמנטין הוא מילוי ומאוזן. לארוחת צהריים בריאה נוספת, טוסט שתי טורטיות של 6 אינץ ‘חיטה מלאה לחתוך לרבעים ומגישים עם 1/2 כוס חומוס, 1 כוס מקלות גזר ותפוח קטן. ביום אחר, נסו כריך הודו עם 3 גרם של תרנגול הודו על שתי פרוסות לחם שיפון מלא עם בצל סגול, בצל סגול, עגבניות ועגבניות, מוגש עם 35 ענבים ו 1 כוס של ירקות מעורבים עם 2 כפות של רוטב דל שומן.

ארוחת הערב הושלמה

כמו ארוחת צהריים, ליצור ארוחות מאוזנות בארוחת ערב על ידי כולל מזונות מרוב קבוצות מזון. ארבעה אונקיות של סלמון צלוי עם 1 כוס בורגול מבושל 1 כוס גזר מאודה עושה ארוחה עשירה מזין ארוחת ערב. עוד ארוחה בריאה לתוכנית הארוחה שלך כוללת 1 כוס צ’ילי בקר עם שעועית, 2 גרם אוזן גרגר מלא ו 1/2 כוס ברוקולי מאודה. שלוש אונקיות של חזה עוף צלוי עם 1/2 כוסות של תפוחי אדמה אדומים קלויים 1 כוס שעועית ירוקה מוקפצים שום ו 1 כפית שמן זית היא ארוחה פשוטה וקלאסית. לקבלת ארוחה ללא בשר, שקול 1/2 כוס שעועית שחורה טהורה בטורטייה מלאה של 6 אינץ ‘עם 1/2 כוס סלסה, מוגש עם 1/2 כוס אורז חום ו 1 כוס פלפלים ובצל מוקפץ ב 1 כפית שמן זית.

חטיפים מתוקים

חטיפים לא רק לעזור לשלוט רעב על דיאטה התוכנית שלך, אלא גם לספק חיוני ויטמינים ומינרלים. אפשרויות חטיף בריא לתוכנית הדיאטה של ​​10 ימים עשויות לכלול 3 כוסות של פופקורן עם 1 כוסות חלב ללא שומן, 5 קרקרים מלאים עם 1 גרם של גבינה דלת שומן, מכולה של יוגורט ללא שומן ללא סוכר עם נקטרינה קטנה, או 2 כוסות של ירקות מעורבים עם 1/4 כוס צימוקים ו 2 כפות של רוטב סלט דל שומן.