10 דברים טובים על כדורגל בבית הספר התיכון

עבור ילדים רבים, בית הספר התיכון הוא המקום שבו המשחק של כדורגל הולך מפעילות פנאי למשהו רציני יותר ותחרותי. בדרך כלל, יש tryouts עבור עמדות, ואת המאמנים מתחילים להיות יותר מודאג עם המנצח מאשר נהנה. מספר שחקנים מקצועיים, מאמנים ומומחי כדורגל מאמינים שיש הרבה דברים טובים לגבי ייצוג בית הספר התיכון שלך על מגרש הכדורגל.

אתה יכול לקום ולהיות גאה. “המשחק של בית הספר שלך מקשר את האקדמיה לאתלטיקה ומאפשר לך לשחק על משהו גדול יותר מאשר עצמך: בית הספר והקהילה שלך”, אומר שחקן נבחרת ארה”ב לשעבר, טוני סאנה, “זה מתאים לך. “במקום לחזור הביתה אחרי הלימודים, אתה יוצא למגרש, רץ ומזיע ומגביר את כוחך ואת כושר גופך”, אומר פייר בריו, מאמן כושר או נבחרת הכדורגל הלאומית של ארה”ב.

זה בונה אחדות. “התחרות על ניצחונות ותארים עם חברי לכיתה נתנה לי תחושה של חברות שאני גאה בה עד עצם היום הזה”, אומר כריס הנדרסון, שחקן נבחרת ארה”ב לשעבר ומנהל טכני של סיאטל סאונדרס. “הייתי השחקן היחיד מהצוות של בית הספר כדי להמשיך לשחק כדורגל במכללה, אבל חברי הצוות האלה היו חברים שביליתי כל יום בבית הספר, והם חברים שלי עד עצם היום הזה”, אומר השוער מקצועי לשעבר המאמן הנוכחי בכדורגל הנוער מייק עמאן.

זוהי דרך לתמוך הילדים שלך. “בבית הספר התיכון, המשחקים כמעט תמיד קרובים, כך שזו דרך מצוינת להורים לצאת ולעודד את ילדיהם”, אומר סוניל גולטי, נשיא הכדורגל האמריקני. “צוותי בית הספר בדרך כלל דורשים מהתלמידים לשמור על ממוצע גבוה של נקודות ציון כדי להתחרות, מה שיכול להיות תמריץ חזק”, אומר מייקל לואיס, עיתונאי ומחבר הספר “כדורגל עבור בובות”.

זה גורם לך תקציב הזמן שלך. “משחק כדורגל בבית הספר התיכון עוזר לתלמידים ללמוד כיצד לארגן טוב יותר את הזמן שלהם, שמשלם דיבידנדים עצומים בטווח הארוך”, אומר סאם פיירון, מנהל פרויקטים מיוחדים עבור Sporting KC, נבחרת כדורגל מקצועית, אתה מקבל יותר נגיעות. “צוותים בבית הספר בדרך כלל רכבת ארבעה או חמישה ימים בשבוע, כלומר נוגע יותר על הכדור, וזה תמיד דבר טוב”, אומר הקשר הלאומי של ארה”ב מייקל ברדלי.

אתה נשען על אחרים. “בכדורגל, אף שחקן לא יכול לעשות את כל זה לבד, אז להיות חלק מצוות עוזר לילדים ללמוד להסתמך אחד על השני”, אומר דייויד קמרמן, מנהל פעילות הכדורגל של לוס אנג’לס גלקסי. להיות בפנים. “להיות על כל קבוצה הוא משהו מיוחד, יש תמיד דברים מסוימים להישאר בתוך הצוות וזה מלמד אמון וכנות”, אומר מאמן נבחרת ארה”ב בוב ברדלי.

גאה והתאמה

ביחד לנצח

לְהַצְלִיחַ

נהיה בקשר

זה על הצוות