שלפוחיות מסלע סלעים מקורה

סלע מקורה רוק, למרות כיף ומאתגר, יכול לגרום שלפוחיות, במיוחד על הידיים. רוק blisters מטפסים אינם שונים מכל סוג אחר של blisters ואת רוב יכול להיות פשוט לרפא את עצמם. לטפל בשלפוחיות שלך כראוי והם לא ישמור אותך על הקרקע במשך זמן רב.

מקורה רוק טיפוס

סלע פנימי מטפס עוסקת כל הגוף שלך דורש איזון, גמישות וכוח. זה גם קורא תחכום מיומנויות קבלת החלטות, כי אתה חייב לתכנן מסלול על הקיר. זה לא פשוט לטפס על סולם מפואר. שימוש במסלולים שונים בכל פעם ומנסים לשנות את זוויות כף היד והרגליים יכולות לסייע במניעת שלפוחיות.

גורמים שלפוחית

שלפוחיות נגרמות כאשר החיכוך מתרחש באותה נקודה על פני תקופה של זמן. זה יכול לקרות בכל מקום על הגוף שלך, אבל שלפוחיות הם הנפוצים ביותר על הידיים והרגליים. נוזל בונה בין השכבות העליונות של העור, וכתוצאה מכך בועה הרים כי יכול להיות כואב. רוב blisters החיכוך לרפא את עצמם אם נותר לבד.

טיפול שלפוחיות

שלפוחיות בגודל של ניקל או קטן יותר ניתן להשאיר לבד לרפא. לשים תחבושת דבק על עצמם כדי למנוע מהם להחמיר. שלפוחיות גדולות ניתן לנקב סחוט אם אתה נזהר לעקוב אחר הליכים חיטוי נאות.

ניקוז שלפוחיות

לשטוף את פני השטח שלפוחית ​​ואת העור המקיף אותו עם אלכוהול איזופרופיל. משרים מחט באלכוהול למשך 30 עד 45 שניות ולאחר מכן להחזיק את קצה בחלק הכחול של להבה מצית עוד 30 עד 45 שניות. לדחוף את העור רק את החלק של המחט כי כבר בלהבה. לחץ בעדינות את השלפוחית ​​עד שהתרוקן. לשטוף את האזור שוב לכסות את שלפוחית ​​עם תחבושת נקייה.

לעולם אל תקפיץ שלפוחית ​​בלי לעקר את המחט ולנקות את האזור סביב השלפוחית ​​לפני ואחרי ניקוב זה. אחרת, אתה מסכן זיהום. אם האזור סביב השלפוחית ​​שלך הוא אדום ו / או דלקת, או הנוזל בפנים מעונן או אטום, אל תנסה לטפל בו בעצמך. ראה טיפול רפואי מקצועי, כך שאתה לא מסתכן עושה את זה יותר גרוע או להדביק את כל האזור.

אַזהָרָה