לעשות לשבת קופצים לגרום כאבים בגב?

מבוצע כראוי situps או עושה יותר מדי situps לפני הגב התחתון הוא פיתח מספיק יכול באמת לגרום לכאבי גב. אחת השיטות הנפוצות של התרגיל היא הצבת רגליים מתחת לסרגל כדי להקל על השלמת סיטופ. עם זאת, זה מחריף את הפוטנציאל של כאבי גב כי על ידי עיגון הרגליים והצבת לחץ קשה באופן חריג על כופפי הירך, עמוד השדרה הוא נאלץ לתוך הטיה האגן הקדמי שיכול להזיק דיסקים או מיתרים זן. כאבי גב מן situps הוא גם אפשרי בשל התנאים הקיימים מראש כי להתגלות במהלך situps.

טופס לא תקין

במהלך סיטופים, אנשים רבים מניחים ידיים שלובות מאחורי הראש או הצוואר כדי לעזור להעלות את הגוף העליון ולמנוע שרירי הצוואר מעייפות. עם זאת, פעולה זו עשויה לעודד כאבי גב על ידי גרימת כופפי צוואר הרחם הממוקם בצוואר כדי להזיז את הלחץ על שרירי הגוף התחתון. לאחר מכן, כמו שרירי הבטן לחזק שרירי הצוואר להחליש, חוסר איזון של כוח שריר מתרחשת, פוטנציאל לעורר כאבי גב במהלך הפגישה המורחבת של situps. נסה לחצות את הידיים על החזה כדי למנוע זאת.

סיבות אחרות

בגלל סיטופים כרוך השרירים המקיפים את עמוד השדרה, בעיות מכניות עלולות להתרחש כאבי גב, כולל מתח שרירים, עוויתות, נקעים ודיסקים מקולקלים, הידוע גם בשם דיסקים herniated. נקעים מהמצבים מתרחשים כאשר הם מבוצעים בצורה לא נכונה והגב מעוות או עולה בחריפות. עוויתות ומתיחות כואבת מתגלות כאשר מישהו מגזים את הגב במהלך סיטואציות על ידי ביצוע יותר מדי מהר מדי. השרירים מורדים על ידי קריעה ולהפוך דלקת כאשר עייף נגרם על ידי קצות עצבים נרגז ופרוץ.

הקלת כאב

אם ניסית לשפר את הטופס שלך או שינית את שיגרת situp אבל עדיין לחוות כאב, יש דברים אחרים שאתה יכול לנסות. חווית כאב גב במהלך סיטופים היא לעתים קרובות תוצאה של ביצוע התרגיל הזה על הקרקע הקשה. כאשר עושה situps על פלטפורמה קשה, עמוד השדרה נדחף על הקרקע כמו כופפי הירך ואת שרירי הבטן להעלות את הגוף העליון ולהאריך את עמוד השדרה, הצבת הלחץ על החלק התחתון של עמוד השדרה. נסה לעשות situps על משטח, שטיח או משטח תומכת אחרים המספק גמישות מסוימת ולא קשיחות. דרך נוספת לבצע situps מבלי להחמיר את הגב התחתון היא לשכב במיטה ולהרים את הרגליים מעט על ידי propping אותם על תשתית.

חלופות

אם אתם ממשיכים לחוות כאב במהלך סיטואציות ונבדקו עבור התנאים הבסיסיים שעלולים לגרום לכאב, תרגילים אחרים יכולים להחליף בהצלחה את סיטופ ולתת לך את אותן תוצאות מועילות. היפ מעלה כרוך ברגליים כדי “כואבת” שרירי הבטן במקום מתגלגל על ​​עמוד השדרה התחתון שלך כדי לממש שרירי הבטן. באמצעות כדורי יציבות היא שיטה אחרת המשלבת כוח הגוף העליון ואת שרירי הבטן באותו אופן situps לעשות. בנוסף, crunches תלויים גם תחליפים טובים עבור situps כי התרגיל הזה משתמש באותה שרירים כמו situps ללא לחץ על הגב התחתון.