הם זרעי קנבוס מקור טוב של חלבון?

זרעי קנבוס דומים זרעי שומשום במראה אבל יש טעם nuttier ותכולת חומצת שומן אומגה -3 גבוהה יותר. הזרעים, בשילוב עם חלבונים צמחיים אחרים, מציעים צמחונים שאינם צמחונים מקור חלבון באיכות גבוהה כדי לתמוך בבריאות טובה. מצא פגז קנבוס זרעים בחנויות מזון בריאות, בדרך כלל במקרה המקרר שכן הם רגישים סחרחורת.

כמות החלבון

שלם, זרעי קנבוס Hulled הם כ 33 אחוז חלבון ולספק 11 גרם של חלבון לכל 3 כפות. המשרתים, או 30 גרם. תכולת החלבון של זרעי קנבוס גבוהה מזו של זרעים מזינים אחרים. זרעי Chia מכילים כ 4 גרם של חלבון ל -30 גרם. זרעי שומשום מציעים 5 גרם זרעי דלעת להציע 10 גרם.

איכות

חלבונים מכילים חומצות אמינו. מקורות חלבון המספקים את כל תשע חומצות האמינו שהגוף אינו יכול לייצר בעצמם נקראות חלבונים מלאים. רוב החלבונים המלאים מגיעים ממזונות מן החי – ביצים, בשר, דגים ומוצרי חלב. קנבוס הוא לא חלבון מלא, אבל כאשר משלבים אותו עם חלבונים משלימים אחרים, כולל אגוזים, עדשים, שעועית יבשה ודגנים, זה יכול לעזור לך לקבל את כל אלה חומצות אמינו חיוניות. למעשה, יחס חומצת האמינו של זרעי קנבוס הוא קרוב יותר מקורות להשלים מאשר חלבונים צמחוניים רבים אחרים.

שיקולים

כולל זרעי קנבוס מספק לך יתרונות בנוסף חלבון לעיכול מאוד שלה. הזרעים מכילים סיבים כדי לעזור עם עיכול בריא. הם מספקים גם שומנים בריאים ללב בצורה של חומצות שומן אומגה -3 לתמיכה בפיתוח המוח ובריאות הלב. הזרעים מספקים מינרלים חיוניים, בעיקר ברזל, מגנזיום, אבץ וזרחן. זרעי קנבוס מציעים גם ויטמין E, נוגד חמצון שיכול לעזור לגוף להיפטר עצמו של המחלה גורם רדיקלים חופשיים.

שימושים

תכולת השמן הגבוהה גורמת לזריעת קנבוס לשרוף בקלות, אז להרים אותם בזהירות. השתמש בהם כקישוט קר על סלטים, מרקים, דגנים או צ’ילי. אתה יכול למזג אותם לתוך החובט פנקייק או להשתמש בהם כתחליף אגוזים בפסטו. פירה קנבוס זרעים לתוך שייק או רוטב סלט. מוסיפים אותם לגרנולה או אפילו מפזרים אותם על גלידה.