הטבות עבור pushs

אם אתה שולט pushups קבועים אבל רוצה להמשיך לעבוד השרירים שלך באמצעות תרגילים bodyweight, שקול להוסיף pushsps העמידה לשגרת האימון שלך. ביצוע נגד הקיר עבור איזון או freestanding אם אתה בקיאים יותר, לדחוף את הדחיפות הם תובעניים יותר מאשר pushups קבועים מציעים גם כמה יתרונות נוספים.

בקר את הכוח שלך

תמיכה bodyweight כולו על הידיים שלך אומר כי השרירים שלך יצטרכו לעבוד הרבה יותר קשה ב pushup handstand מאשר pushup הרגיל. אתגר השרירים שלך עם עומס גדול יותר יגדיל את הכוח שלך, שהיא היכולת של שריר או קבוצת שרירים לייצר כוח מקסימלי.

שפר את היתרה שלך

דחיפות רגילות כוללות ארבע נקודות איזון: שתי ידיים ורגליים. תמיכה המשקל שלך רק על הידיים שלך דורש מפתחת איזון טוב יותר. האיזון שומר על מרכז המסה שלך על בסיס התמיכה שלך ויכול לשפר את ביצועי הספורט ואת ביצוע המשימות היומיומיות.

לחזק את הליבה

שמירה על הגוף אנכי בעת ביצוע pushsup handstand מספק את שרירי הליבה עם אמון טוב. הליבה שלך היא המונח הקולקטיבי המשמש לתיאור שרירי הבטן, המותניים והגב התחתון. חיזוק השרירים האלה יכול לעזור למנוע פגיעה בגב כפי שהם אחראים לתמיכה עמוד השדרה שלך שמירה על יישור המותני אופטימלי.