האם ניתן לשפר עיגולים כהים מתחת לעיניים?

Ghee משמש במגוון דרכים במסורת ההודית של איורוודה, מן הבישול לניקוי הגוף. שמן עשיר בחומרים מזינים, ghee יציב בטמפרטורת החדר נשאר טרי במשך זמן רב. דרך אחת כי ghee משמש איורוודה רפואה היא לבריאות העין, כולל הסרת עיגולים כהים מתחת לעיניים. תומכי האיורוודה ממליצים לעיתים קרובות לנקות את העיניים ואת האזור סביב העין עם ghee לרפא שורה שלמה של בעיות בריאותיות, למרות היעילות של שימוש ghee בדרך זו מעולם לא הוכח מדעית.

זיהוי

Ghee הוא חמאה כי יש מוצקים חלב ומים הוסרו, על פי פיטר ג ‘ד’ אדאמו וקתרין ויטני בספר, “סרטן: להילחם עם הדיאטה סוג הדם.” הם מסבירים כי ghee משמש באופן מסורתי איור ודה, הצורה ההודית של הרפואה, למטרות בישול בריא. Ghee הוא אמר לעורר עיכול טוב יותר מכל שמן אחר כדי להגדיל את הפונקציה חסינות. זהו מרכיב החיסון המשפר של ghee שעשוי לעזור עם עיגולים כהים מתחת לעיניים.

מַשְׁמָעוּת

ב איור ודה, הוא האמין כי העיניים רגישים לחוסר איזון בגוף, על פי Reenita Malhotra הורה בספר, “יופי פנימי: לגלות יופי טבעי ורווחה עם מסורות האיורוודה.” Ghee יכול לעזור עם חוסר איזון אלה, כביכול בא חום, יובש או נפיחות. תוצאה של חוסר איזון אלה יכולים לכלול עיניים אדומות, קווים דקים עיגולים כהים.

מאפיינים

Hora ממליץ לעסות את האזור מתחת ומסביב את העיניים עם ghee כל יום. זה עשוי לעזור עם חיסול עיגולים כהים באזור. היא הולכת מעבר לכך ומעודדת לשטוף את העין כולה באמצעות גיי באמצעות עינית, וציינה כי ניקוי העין חשוב לבריאות של האזורים סביב העין, אם כי זה לא מומלץ אלא אם כן תחת טיפול של מקצועי. במאמר של יוגה ג’ורנל, “מבט חדש לעיניך”, כותבת הסופרת ג’ין ריצ’י, כי המתרגלת האיורוודית מרי ג’ו קרואטה ממליצה לקחת 1 כף. של ghee פנימי כל יום עבור עיגולים כהים מתחת לעיניים.

יתרונות

בספרו “האנציקלופדיה לאיורוודה: סודות טבעיים לריפוי, מניעה ואריכות ימים”, מציין סוואמי סאדאשיבה טירטה יתרונות רבים לניקוי אזור העין עם Ghee מעבר רק הסרת עיגולים כהים. אלה כוללים הקלה על המתח בעין שעלול להוביל לאובדן ראייה, כאב או עייפות, גלאוקומה ו חוצה עין. כמו כן, הוא אמר להזין את מערכת העצבים, להפוך את העיניים בהירים, להסיר קמטים ולשפר עור.

שיקולים

אין הוכחה מדעית כי ghee יעזור עם עיגולים כהים מתחת לעיניים שלך. אם אתה לקטוז סובלני או אלרגי לחלב, ghee יכול להיות בעל השפעה שלילית על העור שלך. עיגולים כהים עשוי להיות סימן של אלרגיות למזון, חוסר שינה או מצב רפואי חמור יותר, אז לראות את הרופא שלך כדי לקבוע את הסיבה.