שמפו לילדים לקרקפת יבשה, מגרד

אם הילד שלך יש קרקפת יבשה, מגרדת, חשוב לטפל בבעיה. שריטה מוגזמת יכולה להציג חיידקים, אבל בחירת שמפו קשה, תרופה יכולה להפוך את המצב גרוע יותר. בחוכמה בחירת שמפו יבש, הקרקפת מגרדת יכול להביא את הילד שלך הקלה ללא הרכבה הבעיה.

חומרים קשים

חלק מהילדים יכולים להיות רגישים לכימיקלים קשים, מה שעלול לגרום לקרקפת יבשה ומגרדת. כמה כימיקלים אלה ניתן למצוא גם שמפו לילדים שכותרתו קלה. על פי בריאים הילד בריא העולם, נתרן lureth גופרתי יכול להיות מעצבן על העור של הילד. נתרן לוריאל גופרתי הוא מרכיב חזק במקצת והוא אינו מיועד לשימוש ממושך, אלא בריכוזים נמוכים. שמפו קשקשים למבוגרים יכולים לגרום לגירוי, דלקת רגישות צילום כאשר משתמשים בילדים, על פי קבוצת איכות הסביבה.

גורם ל

שמפו קשה יכול להיות הגורם של הקרקפת היבשה, מגרדת, אבל יש גם סיבות אחרות שעלולות לדרוש טיפולים ספציפיים. גזזת, שהיא הנפוצה ביותר בקרב ילדים בגילאי בית הספר ופעוטות, היא זיהום פטרייתי שיכול ליצור טלאים מגרד, קשקשים, קרח על הקרקפת. סיבות אחרות, על פי הרפואה טוב יותר, כוללים אקזמה, כינים, פסוריאזיס ו folliculitis. בנוסף, דרמטיטיס מגע, אשר יכול להיגרם על ידי אלרגיות, ו seborrheic דרמטיטיס, הידועה יותר כמו קשקשת או ערש מכסה, יכול לגרום יבש, הקרקפת מגרדת.

הֲקָלָה

אל תניחו שמפו לילדים הוא תמיד הבחירה הקלה ביותר. חפש pH שמפו מאוזנת כי אינו מכיל נתרן laureth גופרתי או נתרן lauryl סולפט. רגיל flaking ואת עריסת שווי הם תנאים שפירים. כביסה יומי עם שמפו עדין כדי לשחרר עור יבש ושמנים עשויים להיות כל מה שנדרש כדי להילחם קשקשים של הילד שלך. אם אתה חושד אלרגיה או דרמטיטיס מגע, ללכת צעד אחד קדימה ולבחור שמפו עם כמה מרכיבים ככל האפשר. התייעץ עם הרופא של ילדך אם אתה חושד כינים, פסוריאזיס, גזזת או אקזמה. צור קשר עם הרופא אם המצב נמשך או הופך להיות יותר גרוע.

פתרונות נוספים

לשטוף את השיער של הילד עם שמפו כל יום אחר ולא כל יום יכול לעזור יבש, מגרדת מגרדת אם הבעיה היא פשוט בשל חוסר לחות. בימים שבהם אתה לא לשטוף את השיער של הילד שלך, פשוט לשטוף עם מים צלולים, פושרים, זה יוסיף לחות בחזרה הקרקפת שלה ולעזור להסיר הצטברות של חלקיקים כמו אבק אבקה. עודד את הילד לשתות יותר מים יכול גם לעזור, במיוחד אם היא לוקחת תרופות לייבש את העור או הקרקפת. אם אתה מכה את השיער של ילדך, השתמש בהגדרת חום נמוכה.