קלוריות במרק שעועית תוצרת בית

אם אתה נהנה להקציף מתכון תוצרת בית, יש לך כבר עשה צעד טוב לכיוון אכילת מזונות צפופים יותר מזונות ופחות מרכיבים מלאכותיים. כאשר אתה מבצע מזונות משלך, כגון מרק שעועית, אתה מקבל להחליט מה כלול. משמעות הדבר היא כי מרק שעועית תוצרת בית שלך הוא כנראה נמוך יותר בשומן ונתרן מאשר גרסאות קנו בחנות. ספירת קלוריות, לעומת זאת, ישתנה בהתאם לסוג של שעועית אתה משתמש, כמו גם אילו מרכיבים אחרים אתה כולל המתכון שלך.

קלוריות וסוגים שונים של שעועית

שעועית הם מקור מצוין של סיבים וחלבון, והוספת אותם מרקים הוא מהלך חכם וטעים. כוס של שעועית שחורה מוסיף 227 קלוריות למרק שלך, בעוד כוס של שעועית ימית מוסיף 225 קלוריות. שעועית אדומה מוסיפה כ 225 קלוריות לכל כוס, שעועית פינטו להוסיף 245 קלוריות לכל כוס. שעועית לבנה להוסיף את רוב הקלוריות עם 299 לכל כוס. לבחור ירוק או צהוב להצמיד שעועית, ואתה תוכל לחתוך את קלוריה לספור עד 44 כוס.

צילומים Vs. מַיִם

מלאי הוא יותר טעים מאשר מים, אבל אם אתה עושה את זה עם בשר או עוף, הוא מכיל גם יותר קלוריות מאשר מים רגיל. אם אתם מחפשים להכין את מרק שעועית הקלוריות הנמוך ביותר האפשרי, המים עשויים להיות הדרך ללכת מאז זה קלוריות חינם. כוס של בשר בקר תוצרת בית מכיל 31 קלוריות, וכוס של עוף תוצרת בית מכיל 86 קלוריות. מלאי ירקות נוטה להיות נמוך יותר קלוריות, כי ירקות לא מוסיפים שומן למרק, וזה עוד אפשרות אם אתה לא רוצה להשתמש במים רגיל.

יותר מרכיבים, יותר קלוריות

החומרים שאתה משליך לתוך הסיר שלך מרק שעועית משפיעים על כמה קלוריות מתכון סיים מכיל לכל מנה. הוספת ירקות, כמו אפונה, סלרי או בצל, היא רעיון חכם, כי הם נמוכים קלוריות אספקת חומרים מזינים חיוניים כגון סיבים ואשלגן. כוס גזר, למשל, מכיל רק 54 קלוריות, אלא גם מוסיף ויטמין A למרק שלך. מנה של עוף בשר לבן מוסיפה 142 קלוריות, וחלק של 3 גרם של בשר בקר מוסיף בין 213 ל 236 קלוריות.

קצת יותר בריא מרק שעועית טיפים

השתמש נמוך נתרן או ללא מלח משומר שעועית כדי להפוך את המרק, כך שהוא אינו מכיל כמות לא בריאה של נתרן. גרסאות רגילות להכיל את אותו מספר של קלוריות כמו אלה מלח נמוך, עם זאת. הפוך את מרק מרק מרק מבוססי במקום מבוסס שמנת. מרקים קטיפתי נוטים להיות גבוהים יותר קלוריות, כי השומן בקרם מגדיל את ספירת קלוריות. כף אחת של שמנת כבדה מכילה 54 קלוריות. אם אתה עדיין רוצה מרק שמנת, השתמש קרם בהיר, אשר מכיל 29 קלוריות לכל כף, או חלב רזה, המכיל על 10 קלוריות לאונקיה.