חלב יכול לעזור כיב?

אם אתה סובל כיבים בקיבה, שתיית חלב לא לרפא את המצב, אבל זה ייתן לך הקלה זמנית מכאב שנגרם כאשר חומצת הקיבה הקשר פצע פתוח. רופאים רשמו פעם חלב ותזונה מתוקה כחלק מהטיפול לכיבים פפטיים. זיהום חיידקי, לא מתח או מזון חריף, גורם למעשה כיבים בקיבה. מוצרי חלב מותססים יכולים לסייע בהגנה מפני חיטוי חוזר. חפשו את עצת הרופא לפני שינוי התזונה או התרופה.

נזק פיזי ישיר יכול לגרום לכיב שלך. אם אתה שותה אלכוהול בכבדות, אתה יכול לשחוק את הבטן בטנה. כוויות כימיות או צריבה עלולות לגרום לבעיה, ותרופות נוגדות דלקת לא סטרואידאליות כגון איבופרופן, קובעות את הבמה לנזק בקיבה על ידי הפחתת זרימת הדם. הסיבה הסבירה ביותר עבור חיי כיב שלך במערכת העיכול של אחד מכל חמישה אמריקנים מעל 40. החיידקים הליקובקטר pylori לתקוף את הציפוי המגן של הבטן. חומצות העיכול לעשות את שאר הנזק. חומצות קיבה מעוררות כאב עז בכיב כיס, וכל תרופה או מזון שאתם נוקטים נגד החומצה, כמו חלב, מפחיתים את אי הנוחות.

שתיית כוס חלב כאשר אתה לוקח משככי כאבים נפוצים כגון אספירין או איבופרופן יכול להפחית את הסיכויים שלך לפתח ulcers. חלב מסייע למנוע את גירוי כרוני של בטן בטנה מפתחת לאחר שימוש ארוך טווח של משככי כאבים NSAID. לקיחת כמה סנוניות חלב לפני שאתם בולעים גלולות מונעת מהתרופות לדבוק בגרון. NSAIDs מגרה לגרום כיבים של הוושט ואת המעי הדק, כמו גם כיבים בקיבה. בצע את התרופה עם 8 גרם. כוס מים או חלב, ולא לשכב עד שאתה בטוח את הכדורים נכנסו לתוך הבטן.

שתיית חלב יכולה לתרום את אורח החיים בריא יותר אם אתה בסיכון לפתח ulcers ורוצים לנקוט בפעולה מונעת. גם קפה וגם משקאות קלים מגדילים את חומצת הקיבה, כך שאם אתה מחליף מדי פעם חלב עבור משקאות בעייתיים אלה, אתה באופן טבעי ירידה בבעיות חומצה. תרופות טבעיות אחרות כוללות מזונות עשירים בסיבים ומזונות כגון תפוחים, סלרי ושום המסייעים לריפוי כיבים. תה מכיל גם את flavinoids אחראי על אפקט הריפוי. פלבינואידים מאטים את הגידול של חיידק ה ‘פילורי הגורם לרוב הכיבים בקיבה.

מוצרי חלב מותססים מכילים חיידקים מועילים המסייעים בשמירה על בריאות מערכת העיכול. חיידקים ידידותיים, או פרוביוטיקה, לעקור חיידקים מזיקים במעיים ולהפחית את הרגישות שלך לזיהום. Lactobacilli לחיות במוצרי חלב מתורבתים כגון חלב מותסס, או קפיר, כמו גם יוגורט, גבינת קוטג ‘וחלב אסידופילוס. שני סוגים של Lactobacilli, L. johnsonii ו L. הרוק, להאט את הצמיחה של כיב גורמת H. pylori. אם אתה קונה מוצרי חלב מתורבתים מפוסטר, לא תקבל מנה של חיידקים מועילים עם הארוחה שלך. הפסטור הורג את כל האורגניזמים בחלב. חפש מוצרי חלב שכותרתו המכילים תרבויות חיות אם אתה רוצה את ההגנה של פרוביוטיקה.

כיב גורם

מניעת גירוי

דיאטה בריאה

פרוביוטיקה