האם תה ירוק חם עם לימון & דבש לעזור עם חולשה כללית?

מחלה כללית אינה מחלה, אלא תחושה של חוסר אנרגיה או תחושה של חוסר תחושה, על פי Medline Plus. הסעד לחולי משתנים בין שינוי התרופות לבין פעילות גופנית. תה ירוק עם לימון ודבש עשוי לעזור להפחית את הרגשות של חולשה, אבל הם לא לתקן את הסיבה הבסיסית. התייעץ עם הרופא שלך לפני שתתייחס לתחושה של חולשה עם תה ירוק, לימון, דבש או כל מזון או תוסף תזונה.

מְבוּכָה

Malaise יכול להיות סימפטום של סוגים רבים של מחלות, מ דיכאון ברונכיטיס או אפילו איידס. כתוצאה מכך, רופאים בדרך כלל לא יכולים לאבחן מחלה המבוססת על תחושה של חולשה לבד. עם זאת, מכיוון שחולה עלול להצביע על מצב חמור, חשוב להודיע ​​לרופא אם אתם חווים כאבי בטן, במיוחד אם הוא מלווה בתסמינים אחרים כגון חום או שיעול. הדרך היחידה לרפא את החולשה היא לטפל במצב שגורם לו.

תה ירוק

תה ירוק יש יתרונות בריאותיים רבים, וזה עשוי לעזור להקל על חולשה. תה ירוק מכיל כמות קטנה של קפאין, אשר עשוי לסייע להילחם רגשות של עייפות. בנוסף, תה ירוק מכיל נוגדי חמצון הנקראים פלבנואידים, כולל קטצ’ינים, epicatechin, epigallocatechin, epicatechin gallate ו epigallocatechin gallate. נוגדי החמצון בתה הירוק עוזרים להילחם בסרטן ובנזק לתאים, כך עולה ממחקר שפורסם ב -2005 ב”ג’ורנל של רפואה אלטרנטיבית ומשלימה “. אמנם לא היו מחקרים כדי להוכיח כי נוגדי חמצון לעזור להקל על חולשה, הם עשויים לשפר את הבריאות הכללית.

לִימוֹן

סחיטה מיץ לימון תה ירוק שלך עשוי להוסיף יתרונות בריאותיים יחד עם טעם. רק 1 אונקיה נוזלית של מיץ לימון מכיל 24 אחוז מהערך היומי של ויטמין C. אתה צריך ויטמין C לתפקוד המוח בריא, ויטמין C רב יכול לעזור להפחית את משך הסימפטומים כאשר יש לך קר, הפחתת תחושת חולשה. בנוסף, לימונים מכילים פיטוכימיים הנקראים לימונלין, אשר עלולים להילחם בסרטן, על פי מייקל ט מאריי ואחרים, מחברי “האנציקלופדיה המורכבת של מזונות ריפוי”.

דבש

דבש מוסיף טעם מתוק לתה ומסייע להרגיע את הגרון הכואב המלווה מחלות רבות, על פי ד”ר Rajeev שארמה, מחבר “לשפר את הבריאות שלך עם דבש”. הדבש עשוי גם לעזור באופן זמני להילחם תחושה של חולשה על ידי נותן לך אנרגיה מהירה מן הפחמימות שלה. דבש כהה, כמו דבש עשוי מכוסמת, מכיל פלבנואידים שעשויים להגן מפני טרשת עורקים וסרטן, אם כי יש צורך במחקר נוסף כדי ללמוד עד כמה הוא פועל. עם זאת, 1 כף הדבש מכיל 64 קלוריות, כך להגביל את צריכת שלך, כדי למנוע צריכת קלוריות יותר מדי.