האם צ’ילי להאיץ את חילוף החומרים שלך?

אם אתה אוהד של צ ‘ילי אדום חם, ייתכן שיהיה קל קלוריות שריפת יתרון על החברים שלך שלא יכולים לקחת את החום. ומכיוון שאתם יורדים במשקל על ידי שריפת יותר קלוריות ממה שאתם צורכים, חיך פיקנטי יכול לעזור לכם להשיג את יעדי התזונה שלכם כאשר מזווגים עם תוכנית אכילה סבירה. אפילו עם הצ ‘ילי החם ביותר, עם זאת, ההשפעה היא מינימלית מדי כדי לפצות על מנה מוגזמת.

למרות שמחקרים מסוימים מצביעים על כך שקפסאיצין, שהוא תרכובת של פלפל חריף, יכול לסייע בדיכוי התיאבון, אין נתונים מוצקים כדי לקבוע אם החומר הכימי ממלא תפקיד בירידה במשקל, על פי מאמר של ABC News. החוקרים בדקו האם פלפל חריף יכול להגדיל את שריפת הקלוריות כאשר הוא נצרך כחלק מארוחה רגילה, כך עולה ממחקר שפורסם ב “Physiology & Behavior” במרץ 2011. החוקרים ציינו כי בעוד שמחקרים קודמים מראים שפלפל מרוכז יכול לשפר מטבוליזם, הבדיקה בוצעה בדרך כלל באמצעות כמות גדולה יותר של פלפל מאשר רוב האנשים היו נהנים. במחקר שלהם, שבו השתתפו 25 משתתפים, 13 מהם קיבלו פלפלים אדומים, מצאו החוקרים כי המשתתפים שרפו יותר קלוריות לאחר אכילת ארוחה המכילה 1 גרם של פלפל אדום מאשר לאחר ארוחה ללא פלפל אדום, המאשר כי מאכל מתובל אכן יכול להגדיל את חילוף החומרים שלך. ממצאי המחקר, לעומת זאת, מציעים גם כי אנשים עשויים להיות רגישים ההשפעות של פלפל אדום עם צריכת מזון מתובל ארוכת טווח.

אין מזון יש כוח בודד לגרום לירידה במשקל, ולכן לא לבסס את האסטרטגיה שלך דיאטה אך ורק על אכילת צ ‘ילי חריף. למזון המטבוליזם יש השפעה מזערית בלבד, וטביעת הארוחה שלך בפלפל אדום אינה מעניקה לך רישיון לאכול עוזר גדול יותר, מציין מנואל וילקורטה, M.S, D.D, C.S.S. השורה התחתונה היא כי כל עלייה בשריפת קלוריות היא זמנית בלבד, ו יקטן מיד לאחר הפסקת לאכול.

בסופו של דבר, זה מספר הקלוריות בצ ‘ילי שלך – לא את רמת החום – זה יקבע כיצד דיאטה ידידותית הארוחה שלך. למרות ספירת קלוריות להשתנות, 1 כוס צ ‘ילי משומר עם שעועית מכיל כ 287 קלוריות, בעוד חלק צ’ ילי מלא בשרשרת אחת המסעדות הגדולות מכיל כ 400 קלוריות. עבור הפרספקטיבה, האדם הממוצע בינוני פעיל שורף 2,400 ל -2,800 קלוריות ביום, והאישה הממוצעת שורפת 1,800 ל -2,200 קלוריות ליום. אז בעוד מנה אחת של צ ‘ילי מתאים לתזונה בריאה, לאכול שניים או יותר יכול לתרום לעלייה במשקל.

למרות ההשפעות של פלפל חריף על ירידה במשקל הן קלות, יש חדשות טובות עבור אלה המחפשים דחיפה מטבולית משמעותית יותר. בגלל רקמת השריר הוא פעיל יותר מאשר רקמת השומן, אתה יכול להאיץ את כל היום שריפת קלוריות עם אימון כוח תרגילים כגון הרמת משקולות או עושה pushups, כפיפות בטן ו squats. לקבלת התוצאות הטובות ביותר, לבצע תרגילים אלה לפחות פעמיים בשבוע, שילוב של כל קבוצות השרירים העיקריים לשגרה שלך.

אפקט שריפה

איך נדל

ספירת קלוריות

שיפור משמעותי בחילוף החומרים שלכם