אתה יכול לעלות במשקל על דיאטה 1000 קלוריות?

עלייה במשקל דורשת ממך ליצור עודף קלוריות. אתה צריך לאכול יותר קלוריות מאשר לשרוף עם הזמן להוסיף קילוגרמים. מאחר שהאשה המבוגרת צריכה בין 1,800 ל -2,400 קלוריות ליום, והגבר הממוצע בין 2,000 ל -3,200 קלוריות ליום, לא ניתן ליצור עודף קלוריות ולהעלות משקל כאשר אוכלים רק 1,000 קלוריות ביום. דיאטה המורכבת ממספר זה של קלוריות, לעומת זאת, עלולה לערער את הירידה במשקל המאמצים כי זה יכול לגרום את metabolism כדי לעצור.

לירה שווה 3,500 קלוריות. אם אתם אוכלים 3,500 קלוריות יותר ממה שאתם שורפים במשך שבוע או חודש, תוכלו להרוויח 1 lb. אם אתה אוכל 3,500 קלוריות פחות אתה לשרוף, תאבד 1 lb. כדי לשמור על המשקל שלך זהה, אתה צריך ליצור מאזן של קלוריות הנצרכת לעומת קלוריות שהושקעו לאורך זמן.

מספר הקלוריות שאתה צריך כדי לשמור על המשקל שלך תלוי בגודל שלך, גיל ומין, כמו גם את רמת הפעילות שלך. הגוף שלך שורף קלוריות על ידי עיכול, נשימה ושאיבת דם. אתה גם לשרוף קלוריות דרך הפעילות היומיומית, כגון מקלחת, שטיפת הכלים נהיגה במכונית שלך. ככל שאתה פעיל יותר, יותר קלוריות אתה לשרוף. אפילו פעוטות, לעומת זאת, זקוקים ל -1,000 קלוריות או יותר כדי לתמוך בצרכים המטבוליים שלהם.

בגלל דיאטה של ​​1,000 קלוריות נמוכה במיוחד, הגוף שלך עשוי לפצות על ידי האטה היומי פונקציות גורם לך להרגיש עייף אז אתה לא overexert עצמך. כתוצאה מכך, אתה שורף פחות קלוריות ביום. כאשר אתה מתחיל בתחילה 1000 קלוריות דיאטה, אתה עלול לרדת במשקל במהירות. חלק ניכר ממשקל זה נובע ממסת שריר של מים ורזים. כאשר אתה מאבד שריר רזה, הגוף שלך גם שורף פחות קלוריות במנוחה – כלומר אתה עלול לחוות ירידה נוספת אפילו מטבוליזם. בדרך כלל, זה יוצר רמה דיאטה שבה אתה מרגיש מקופח ולאכול מעט מאוד קלוריות, וכל הזמן את המספרים על סולם מסרבים לזוז כלפי מטה.

אם אתה באמת צורכת רק 1,000 קלוריות ליום, אתה צריך בסופו של דבר לרדת במשקל לאורך זמן – אבל לא בצורה בריאה. נשים צריכות מינימום של 1,200 קלוריות ליום כדי לקבל את כל החומרים המזינים הדרושים כדי לתמוך בבריאות טובה, והגברים זקוקים ל -1,500 קלוריות מינימליות. אם ירידה במשקל שלך דוכנים על תוכנית 1000 קלוריות, זה יכול להיות בגלל חילוף החומרים שלך הוא האטה והחזקה על כל פיסת אנרגיה שאתה מכניס לגוף שלך. זה יכול להיות גם בגלל שאתה בעצם לאכול יותר קלוריות ממה שאתה חושב. זכור, כל פירור אתה מכניס לתוך הפה שלך נחשב – מקל של מסטיק, לגימה של סודה, את קרום של כריך הילדים שלך ואת creamer בקפה שלך מכילים כל הקלוריות שיכולים להוסיף לאורך היום. בעקבות דיאטה קלורית נמוכה מאוד גם מגדילה את רמות הורמון הלחץ קורטיזול, אשר יכול להמשיך להפריע לרווחתה ובריאות פיזיולוגית, מצא מחקר שפורסם בגיליון מאי 2010 של “Psychosomatic רפואה”.

קלוריות וירידה במשקל

צרכי

חששות מטבוליים

שיקולים