כימיקלים מסוכנים מזון מהיר מלבד msg

מ עוף בגריל מטופלים עם חומרים מסרטנים צ ‘יפס lashed עם הכימיקלים המשמשים להפוך טפלון, האפשרויות שלך לאכול מזון מהיר מזוהמים עם חומרים מזיקים הם אינסופיים – גם אם MSG נאסרו. כדי להחמיר את המצב, ה- Food and Drug Administration, או ה- FDA, אינו מחייב יצרני מזון לחשוף כמה מרכיבים, כגון טעמים מלאכותיים, במוצרים מסוימים.

PhIP

PhIP הוא קיצור של “2-Amino-1-methyl-6-phenylimidazo [4,5-b] pyridine”, כימיקל שמופיע בעוף בגריל המשווק על ידי רשת מזון מהיר, אומר ועדת הרופאים לרפואה אחראית . הארגון אומר כי החומר, אשר יוצר כאשר הבשר מחומם לטמפרטורה מסוימת, קשורה עם סרטן השד האנושי, הערמונית וסרטן המעי הגס.

PAPs

PAPs מייצג “polyfluoroalkyl פוספט אסטרים,” כימיקלים כי קו מהיר מזון אריזה כדי להפוך אותו שמן ו עמיד למים. החומרים נוגעים למזון שבתוך האריזה ומסתיימים בדם. דמם של יותר מ -90% מהאמריקאים מזוהם עם סוג זה של כימיקלים, על פי הודעה לעיתונות 2003 של הסביבה עבודה הקבוצה. PAPs הם אותם חומרים המשמשים לייצור טפלון. פעם בגוף שלך, הם לשבור לתוך חומצה perfluoro-octanoic, או PFOA, כימיקל רעיל לבני אדם ברמות נמוכות. קבוצת עבודה סביבתית אומר PFOA קשורה למספר בעיות בריאותיות, כולל סרטן ומחלות כבד.

צביעת כרמל

צביעת כרמל ניתן למצוא במספר מזונות מהירים, מעוגות ורטבים לסודה. שני מרכיבים שלה הם 2-methylimidazole ו -4 methylimidazole. מחקר שנערך על ידי המכון הלאומי לטוקססיקולוגיה של מחלקת הבריאות והבריאות בארה”ב, אומר כי 2-methylimidazole גורם לסרטן במעכברי מעבדה. החוקרים בדקו גם את ההשפעות של 4-methylimidazole על חולדות מעבדה ועכברים. הם סיכמו מן הניסוי “היו ראיות ברורות לפעילות מסרטן של 4-methylimidazole בעכברים B6C3F זכר ונקבה …”

נתרן ניטריט ונתרן חנקתי

כמעט כל חתיכת בייקון, נקניקייה, נקניקיות או נקניק שאתה מקבל ממסעדת מזון מהיר מכיל נתרן ניטריט או נתרן חנקתי. היצרנים משתמשים בתוסף כדי לשמור על צבע הבשר ולעכב את הצמיחה החיידקית על המזון. שני כימיקלים יכולים להישבר לתוך nitrosamines, חומרים עם פוטנציאל לגרום לסרטן.