הטבות לבביות

באמצע הקיץ, ההמונים של פריחת שמנת זעירה לכסות את זקן שחור, או Sambucus nigra, שיח, יצירת מראה אוורירי. אם יישארו לטבע, הפרחים הריחניים יפיקו סחלבים כחולים / שחורים בסתיו. עם זאת, צמחי מרפא ערך oldflowers ככל שהם מעריכים oldberries, וכאשר שיח הוא במלואו בלום, הם אוספים את הפריחה עדין לעשות תרופות צמחיות תענוגות קולינריים. Elderflower לבביות היא מיצוי ממותק של חמניות זמין בחנויות מזון בריאות ומכולת gourers. בנוסף לטעם הייחודי שלה, הבכור הבכור הוא מוערך על היתרונות הבריאותיים הפוטנציאליים שלה.

עם הפתיחה, הזקנים הזעירים מייצרים ניחוח מתוק ודבש, שהופך את הלבביות הטעימות ביותר. אם הפרחים נבחרים מאוחר מדי, הם יכולים להיות מרירים. הלבבי נעשה על ידי המבעבע את הפרחים הטריים במים ממותקים עם סוכר או דבש. מיץ לימון מסייע לשמר את הטעם ושומר על הלבביות מלהפוך חום. לבבי מסורתי מכיל צורה מרוכזת של המרכיבים הבכור, מוערך כמו טוניק כללי בגלל התוכן ויטמין C גבוהה. כמה מוצרים מסורתיים אבקה לבנה לבוא מוכן לשתות עשוי להכיל קרבונטציה.

אנציקלופדיית האנליזה של הרפואה האלטרנטיבית מצביעה על כך שטריטרפנים עשויים להיות המרכיבים הפעילים אצל הזקנים, למרות שהם מכילים גם פלבנואידים וחומצות פנוליות. רכיבים פוטנציאליים נוספים עשויים לכלול כמויות קטנות של מינרלים, סטרולים, ריר, פקטין, חלבון, חומצה לינולאית ושמנים נדיפים. בעוד המרכיבים הללו עשויים להיות בעלי תכונות ריפוי, מחקרים קליניים המאשרים יתרונות הבכור הם לא קיימים.

בנוסף לטעם ולארומה, לבדי אבקה עשוי להיות מועיל בהפחתת משך הצטננות ושפעת, על פי האנציקלופדיה של הסולם. נוכחות של ריר עשויה לפעול על מנת להרגיע את הסינוסים הנרגזים ואת הממברנות הריריות ואת הלבנים העשויים להיות דיאפורטיים , כלומר זה יכול להגדיל את הזעה, אשר עשוי להיות מועיל בטיפול קדחת מלווה. יתרונות אלה הם אנקדוטיים בלבד. יש להתייעץ עם הרופא אם תסמינים קרים או שפעת נמשכים או חמורים.

אתה צריך לבשל את הבשלים לפני הצריכה כי הם מכילים אלקלואידים רעילים פוטנציאליים כי בישול משמיד, על פי אתר האינטרנט SelfSufficientIsh.com. תופעות לוואי של שימוש במוצרי אבלאר הם נדירים, על פי האנציקלופדיה, אבל נשים הרות, אמהות מיניקות וכל אחד עם מחלת כבד או מחלת כליות מאובחנת, לא ישתמשו ב- Eldenower אלא אם כן יורה על כך לרופא.

אלדרפלואר

אלדרפלואר

הטבות פוטנציאליות

שיקולים