אני יכול להחליף מלח אם יש לי לחץ דם גבוה?

אם אתה מטופל על לחץ דם גבוה או prehypertension, סביר להניח שהרופא שלך מומלץ לך לעקוב אחר דיאטה נתרן נמוכה. תוכניות צריכת נתרן נמוכה דורשות ניטור זהיר של תכולת המלח בארוחות, ובאופן כללי, חולים צריכים להימנע מלהוסיף מלח למזון למטרות טעם. השימוש בתחליפי מלח לטעם הוא במקרים רבים לא מומלץ לחולים עם יתר לחץ דם.

נמוכה נתרן הנחיות

תוכנית דיאטה דלת נתרן נועד להגביל את צריכת המלח שלך ולמנוע עלייה לא רצויה בלחץ הדם. חולים רבים עם יתר לחץ דם, השמנה ותנאי לב מומלץ לעקוב אחר דיאטה דלת נתרן, אשר בדרך כלל מגביל צריכת מלח פחות 1500 מיליגרם ליום. הרופא בדרך כלל ממליץ לך לבחור מזון נתרן נמוכה המכילים פחות מ -140 מיליגרם של נתרן למנה, ובמקרים מסוימים מאוד מאכלים נתרן נמוכה, עם פחות מ 35 מיליגרם למנה.

שימוש בטוח בתחליפי מלח

המכון הלאומי לב, דם ולריאות מזהיר כי חולים עם יתר לחץ דם צריכים להתייעץ עם ספק הרפואה שלהם לפני השימוש בתחליפי מלח לטעם מזון. תחליפי מלח רבים מכילים אשלגן כלורי והוא עלול להזיק כאשר משתמשים בחולים עם בעיות בכליות או במחלות לב. נמוכה דיאטה הנחיות דיאטה ושימוש תחליפי מלח מותאמים אישית מאוד בהתאם לצרכים האישיים שלך בריאות הסיבות הבסיסית של לחץ יתר.

חלופות לתחליפי מלח

באופן כללי, תכנון ארוחה דלת נתרן צריך להיות מתוכנן להגביל את צריכת המלח באמצעות טעם חלופי. חולים אשר נוטים להשתמש בנתרן עודף עשויים למצוא להם תשוקה לטעם מלח, וזה יכול להיות נשלט על ידי שימוש במלח פחות הימנעות השימוש בתחליפי מלח. אכילה טבעית של מלח ים נמוך כגון פירות וירקות טריים היא דרך מצוינת ליהנות טעמים חדשים. אתה צריך גם הניסוי עם טעמים חלופיים כדי לבוש או מבטאים מאכלים כגון עשבי תיבול טריים, רטבים חמים ומיצי הדר או זסטות.

תובנות מומחה

בעוד דיאטה נתרן נמוכה עשויה לטעום bland לחלק מהאנשים, קיצוץ לאט על צריכת המלח יכול לעזור לחולים להתאים את הטעמים החדשים. צמצמו את השימוש במלח באיטיות במשך מספר שבועות, וככל שבלונדי הטעם שלכם תתאמו, יהיה לכם פחות סיכוי להשתוקק לטעמים מלוחים או להחליף תחליפי מלח לתיבול.