שמנים אתריים המשמשים לעור שמן

אם יש לך עור שמנוני או אקנה נוטה, slathering על שמן יותר אולי לא נראה כמו תוכנית חכמה. בניגוד לדעה הרווחת, שמנים אתריים רבים למעשה לשלוט בשמן הפנים עודף ולעזור לטפל פצעונים. חלק מהם עובדים על ידי איזון הפקת שמן העור שלך, בעוד אחרים הטון, להרגיע ולהדק את העור. שמנים אתריים הם חזקים, אז אתה רק צריך כמה טיפות כדי להפוך משלך גריז הלחימה הטיפול.

עץ התה ושמן רוזמרין

שמנים אתריים ביותר יכול לגרות את העור כאשר מיושם ישירות, אבל שמן עץ התה הוא קל מספיק כדי להשתמש בו ללא דילול זה. שמן עץ התה יש תכונות החריף, ולכן זה משמש לעתים קרובות לטיפול בשמן שמנוני ונוגד אקנה. מחקר שנערך בשנת 1990 בבית החולים רויאל פרינס אלפרד מציע כי 5 אחוז תה עץ טיפול שמן עשוי אפילו להילחם באקנה ביעילות כמו חמצן בנזואיל 5 אחוזים. בנוסף, ניסוי קליני שדווח על ידי המרכז הרפואי של אוניברסיטת ניו-יורק מצא כי שמן עץ התה נלחם בנגעים של אקנה ביעילות רבה יותר מאשר טיפול תרופת דמה. רוזמרין שמן אתרי יש antibacterial, antiviral ו antiseptic נכסים. זה עוזר איזון העור שמנוני ומטפל פצעונים, כולל blackheads ו whiteheads.

לבנדר ונרולי

שמן לבנדר גוונים את העור, מפחית דלקת ומקדם ריפוי. זה שימושי כמו טיפול באקנה ותרופה לקרקפת שמנוני. כמו שמן עץ התה, שמן אזוביון עדין מספיק כדי להשתמש ישירות על העור. נרולי הוא שמן אתרי שמקורו פריחה כתומה. זה שימושי כמו טונר העור cleanser. כדי להפוך את הטונר שלך עם שמנים אלה, למלא בקבוק ספריי עם מים פושרים. מוסיפים כמה טיפות של שמן לבנדר ונרולי, ואז מנערים היטב. לרסס את הפתרון על עור שמנוני מספר פעמים ביום.

עץ ארז ושמן

שמן ארז נובעת קליפת עץ ארז ומשמש לנרמל את עור שמנוני ויבש. דרמטולוגים גם להשתמש בו לטיפול באקנה ובעיות עור אחרות, כגון פריחות, אקזמה וקרקפת שמנוני. שומנים שמן אתרי יתרות עור שמנוני בלי לייבש אותו. זה מגרה במחזור ומעשים כמו טונר. כדי להחיל בבטחה את השמנים על העור שלך, לשלב 10 טיפות של ארז או שמן שומר עם 1 כף שמן צמחי. לשפשף את התערובת לתוך העור שלך לא לשטוף אותו. אל תשתמש בשמן ארז או בשומר אם אתה בהריון.

זרעי ענבים ושמנים אחרים

שמן ענבים מסדיר את הפקת שמן הטבע של העור. הוא מכיל גם ויטמין C ונוגדי חמצון אחרים, אשר עשויים לסייע להאיר את העור. רבים ללא מרשם העור טיפולים וסרום מכיל שמן ענבים. Ylang-ylang שמן גם יתרות עור שמנוני, ואת תכונות חיטוי לטפל באקנה. שמן Patchouli הוא שימושי כמו טונר העור טיפול באקנה. יש לה ריח חזק מאוד, עם זאת, כי אנשים מסוימים לא יכול ליהנות. שמן מנטה שולט בייצור שמן, מגרה את זרימת הדם ומפחית את הדלקת, למנוע שימוש מנטה שמן אם אתה בהריון.