קרקרים & דיאטה מים

התמקדות בקרקרים ובמים כמרכיבים ראשוניים בתכנית ירידה במשקל עשויה להביא לתוצאות, אבל זה לא דרך בטוחה או מאוזנת של אכילה, במיוחד בטווח הארוך. כדי לרדת במשקל בצורה בריאה ולשמור אותו, יש צורך לאכול מגוון גדול יותר ולעשות תזונה מאוזנת בעדיפות.

קרקרים ותזונה של מים מכילים מאכלים אחרים, אבל זה בעיקר קורא מנות של פריטים דל קלוריות מאוד. לדוגמה, ארוחה אחת עשויה להיות קרקרים חיטה עם מרק, ועוד יכול להיות קרקרים סודה ופירות טריים. מים, המרכיב העיקרי השני של הדיאטה, הוא חלק מכל ארוחה, וכן דיאטרים רבים גם לשתות אותו לאורך כל היום.

יש כמה ראיות כי שתיית מים יכול לעזור עם ירידה במשקל. על פי מחקר שנערך בשנת 2010 עם תוצאות שפורסמו על ידי WomensHealth.gov, עודף משקל ומבוגרים שמנים ששתו שתי כוסות מים לפני אכילת ארוחות שאבדו כ -30 אחוז יותר משקל מאשר אלה שלא הלכו ללא מים. עם זאת, המשתתפים במחקר בעקבות דיאטה מאוזנת, דל קלוריות ולא השתתפו קרקרים תוכנית אכילה מים.

למרות הקרקרים שמתאימים לקבוצת הדגן של MyPyramid, תוכנית המזון המומלצת של משרד החקלאות האמריקאי, הדיאטה אינה מזמינה במיוחד מאכלים המתאימים לכל הקבוצות הגדולות האחרות, כולל ירקות, פירות, מוצרי חלב נטולי שומן וחלבונים רזים. בעקבות תוכנית דיאטה כזו לא מאוזנת עלולה להשפיע לרעה על חילוף החומרים או להוביל לתוצאות מזיקות אחרות, כולל ליקויים בחומרים מזינים, עייפות או סחרחורת.

מנה אחת של שישה קרקרים חיטה יש כ 120 קלוריות, 4 גרם שומן, 20 גרם פחמימות, 3 גרם חלבון, 3 גרם סיבים, 135 מ”ג נתרן ולא סוכר. המים הם ללא קלוריות. שני המשולבים כוללים כמות נמוכה מאוד של קלוריות, אשר יכולים לסייע לירידה במשקל אך לא מספקים אספקה ​​נאותה של חלבון דל שומן, שומן בלתי רווי, ויטמינים או מינרלים החיוניים לגוף לתפקד במיטבו בכל יום.

לפני תחילת כל דיאטה חדשה או ירידה במשקל התוכנית, לדבר עם הרופא שלך עבור המלצות מותאמות אישית ועצות בטיחות. שים לב כי דיאטה דיאטה תוכניות כגון crackers ו דיאטה מים אינם מובטחת כדי לעזור לך לרדת קילו. על פי המכונים הלאומיים לבריאות, הדרך האמינה היחידה לרדת במשקל היא באמצעות פעילות גופנית סדירה ותכנית אכילה בריאה, דלת קלוריות, המספקת תזונה נכונה ומדגישה מנות יומיות מכל קבוצות המזון העיקריות.

מאפיינים

יתרונות

חסרונות

תְזוּנָה

שיקולים