עושה עבודה להיפטר חפץ pectus?

חזה משפך או סטרנום מדוכא הוא עיוות חזה מולד כי פעמים רבות הולך unetected עד גיל בית הספר. המונח הרפואי לתנאי זה הוא חפירת חפירות. הסיבה שלו אינה ידועה, אך במקרים רבים היא פגומה תורשתית ולעתים קשורה לתסמונות של מרפן או פולין. זה קורה בגלל יתר של סחוס הצלעות מחובר החזה, וכתוצאה מכך החזה נדחף לאחור לכיוון עמוד השדרה. אם החזה נדחף לאחור מספיק רחוק, תפקוד הלב והריאות עלול להיפגע, ולכן תרגיל שממריץ את מערכות הדם והמערכת הנשימה אינו יכול להיות הטקטיקה הטובה ביותר לביטול עיוות זה.

כמה ניתוחים כירורגיים פקטוס. בגלל טכניקות פיתוח גוף יכול להגזים את העיוות על ידי הגדלת שרירי החזה, זה בדרך כלל לא אפשרות טיפול. במקום זאת, התרגילים מתמקדים בחיזוק, הרחבת החזה, טכניקות יישור לאחור ועידוד יציבה נכונה.

פקטוס החפירה עלולה להפעיל לחץ על הלב ולהגביל את האיבר, וכתוצאה מכך עייפות מלווה הפרעות קצב הלב ואת טכיקרדיה. במיוחד במהלך תרגילים פיזיים מאומצים נרחב אתה עלול למצוא תרגיל מתקנת יותר מאשר אתגר. אם הלב הוא עקורים בצד שמאל של קו באמצע, חלק מהסיבוכים יכול להיות בגלל מלמול לב מהלחץ שנגרם על ידי עקירה.

בגלל הקיר החזה לא יכול להרחיב כראוי, קשה להשיג חמצון נורמלי. זה אומר שאתה לא יכול לענות על קצב הנשימה דרש במהלך התרגיל. דיאפרגמה שלך צריך לעבוד קשה כדי לכווץ ולהרחיב את הריאות במקום להשתמש בשרירים intercostal של כלוב הצלעות של חמצן דו תחמוצת הפחמן. המצב כבר עייף שלך לא יכול להיות מסוגל לסבול את עומס עבודה נוספת.

בית החולים לילדים על שם נורפולק שבמדינת וירג ‘יניה, מסביר כי גם אם אתה מתחייב לתוכנית התרגיל, בית החולים לא יכול להבטיח לרפא מקרה חמור של חפירה pectus. הרופאים שלה יכולים, עם זאת, לעזור לתקן יציבה גרועה, אשר ידוע להחריף מצב זה, מגביר את קשיי הנשימה ולהוסיף לחץ על הלב. התרגילים יכולים גם למנוע התקדמות של מקרה קל, אולי לבצע תיקון כירורגי קל יותר ולעזור למנוע הישנות לאחר הניתוח. כמו תמיד, לראות רופא לפני היציאה לכל סוג של פעילות גופנית התוכנית, זה חשוב במיוחד אם אתה מנסה לתקן חפירת pectus.

יַחַס

עייפות

סיבוכים נשימתיים

אמצעי זהירות