ההבדל בין בר אנרגיה בר גרנולה

אם אתה הופך עייף מתקשה להתמקד בין הארוחות, שקול לאכול חטיף כדי לשפר את רמות האנרגיה שלך. גרנולה ברים וברים אנרגיה הם קטנים, חטיפים ניידים שנותנים לך דלק במהלך היום. אין קריטריונים ברורים להגדיר את ההבדלים בין סורגים גרנולה וסורגים אנרגיה. כמה בארים אנרגיה מכילים גרנולה, וברים גרנולה יכול להיות מקורות מצוינים של אנרגיה במהלך היום. בארים אנרגיה לפעמים מכילים רמות גבוהות יותר של חלבון, ויטמינים ומינרלים מאשר ברים גרנולה. ההבדלים התזונתיים העיקריים בין פסי אנרגיה וגרגרי גרנולה תלויים במותג שתבחר.

מקורות אנרגיה

יצרני בר אנרגיה טוענים לעתים קרובות המוצרים שלהם לשפר את הביצועים הפיזיים או להגביר את הערנות הנפשית. מקורות האנרגיה מסרגל אנרגיה דומים לכל מוצר מזון אחר: שומנים, חלבונים ופחמימות. מומחים בתחום התזונה מודדים את כמות האנרגיה שנמצאת במזון על ידי חישוב תכולת הקלוריות. שני מוטות האנרגיה ואת הסורגים גרנולה מכילים חומרים מזינים כי להגביר את צריכת הקלוריות שלך, נותן את האנרגיה בגוף.

רכיבים

מרכיבים של בארים אנרגיה וברים גרנולה לעתים קרובות חופפים. באופן כללי, המרכיב העיקרי בסורגים גרנולה הוא גרנולה עשוי שיבולת שועל מגולגל, אורז תפוח או דגנים אחרים. כמה בארים אנרגיה מכילים צ ‘יפס אורז, שיבולת שועל מגולגל ו שיבולת שועל קלוי. סירופ סוכר, שמנים, משחות פירות וחומרים דביקים אחרים מחזיקים את הדגן יחד בצורת בר.

חֶלְבּוֹן

אחד ההבדל העיקרי בין הסורגים גרנולה וברים האנרגיה הוא רמות החלבון שלהם. סורגים גרנולה רגיל מכילים כ 1 גרם של חלבון לכל בר. בארים אנרגיה, לעומת זאת, עשויים להכיל 10 עד 20 גרם של חלבון למנה. מקורות נפוצים של אנרגיה חלבון בר כוללים ג ‘לטין, קולגן, חלב, סויה או ביצים. כמה בארים אנרגיה מכילים גם אגוזים או זרעים כי להגביר את התוכן שלהם חלבון.

ויטמינים ומינרלים

יצרנים רבים בר האנרגיה טוענים המוצרים שלהם לספק לגוף שלך עם חומרים מזינים חשובים הדרושים כדי להגביר את רמות האנרגיה שלך. כמה בארים אנרגיה מבוצרים עם ויטמינים ומינרלים, כגון סידן, ברזל, ויטמין C, ויטמין K, ויטמיני B ואבץ. ברים גרנולה רגיל לפעמים מכילים כמויות קטנות של ויטמינים ומינרלים אבל לא יכול להיות מבוצר עם חומרים מזינים נוספים. באופן כללי, מקבל חומרים מזינים חשובים מן האנרגיה סרגלי גרנולה הוא לא בריא כמו לאכול מגוון של פירות וירקות.

רבים מן ההבדלים התזונתיים בין סורגים גרנולה וברים אנרגיה תלויים היצרן. פסי אנרגיה נוטים להכיל רמות חלבון גבוהות יחסית. גראנולה ברים, לעומת זאת, נוטים להיות נמוך יותר קלוריות וחלבון. המוצרים עשויים גם להיות שונים בגודל, אשר משפיע על תוכן מזין למנה. בדוק היטב את תוויות תזונתיים של חטיפי אנרגיה וברים גרנולה כדי לקבוע את התוכן התזונתי שלהם לפני הרכישה.

שיקולים