דיאטה & פעילות גופנית עוקבים

אם אתם מחפשים לרדת במשקל, באמצעות כלי מעקב עשוי להיות בדיוק מה שאתה צריך להישאר על הנתיב הנכון. מתוך יישומים חכמים לתוכנות מחשב, כלים אלה לעקוב אחר משתנים רבים כדי לעזור לך להשיג את הדיאטה ואת מטרות התרגיל. הדיאטה המקיפה ביותר ומעקב אחר פעילות גופנית מיועדת לתעד את הקלוריות הנצרכות ואת הקלוריות שנשרפות. Trackers יש תכונות רבות שיוצרות פלטפורמה קלה לשימוש שהופכת מידע הזנה מהירה, למשל נזכר ארוחות בעבר מזונות שנרשמו לעתים קרובות תרגילים.

מזון מזון מזין הוא תכונה סטנדרטית של דיאטה ומעקב אחר פעילות גופנית. Tese יומני מאפשרים לך להקליט את המזונות והמשקאות שאתם צורכים על בסיס יומי. הקלטה מה שאתם אוכלים ושותים יכול לעזור לך להיות מודע הרגלי האכילה שלך ולראות אם אתה בשוגג לאכול יותר מדי קלוריות. עוקבים דיגיטליים בדרך כלל יש ספרייה של מזונות הנצרכים בדרך כלל, משקאות ומידע תזונתי שלהם. כמה עוקבים מאפשרים לך לחפש מידע תזונתי של מזונות במסעדה כדי לעזור לך לבחור את האפשרויות הטובות ביותר.

המרכז לבקרת מחלות ומניעתן ממליץ למבוגרים לקבל לפחות 150 דקות בשבוע של פעילות אירובית מתונה. יומן פעילות גופנית עוקב אחר פעילויות, משך זמן וקלוריות נשרפות, ולאחר מכן מאפשר לך להציג את קווי המתאר של מאמצי התרגיל שלך ושיפורים.

הגדרת מטרות ריאליסטי במשקל ירידה יעזור לך להישאר מוטיבציה תוך כדי להתקדם לכיוון אורח חיים בריא. היכולת להגדיר מטרות היא דרישה בסיסית לכל דיאטה כלי מעקב פעילות גופנית. כלי מעקב הטוב ביותר מאפשר לך להקים מטרה לירידה במשקל שלך, כושר, תזונה ואפילו צריכת מים ולאחר מכן מסייע לך בעיצוב ציר להשגת מטרות אלה.

דוחות סיכום הם כלי מוטיבציה כדי לסייע לך בהשגת משקל ומטרות הבריאות. דוחות אלה יכולים להיות מסווגים כתוכנית סיכום, דו”ח שבועי או דוח יומי המציגים קלוריות הנצרכת, קלוריות מימוש שרפו, קלוריות נטו ומשקל. דוחות אלה הם בצורה של תרשימים מותאמים אישית וגרפים שניתן לראות, מודפס, בדוא”ל ומוצג באתרי מדיה חברתית.

עוקבים מקוונים זמינים באינטרנט בחנויות יישומים עבור טלפונים חכמים, טאבלטים ומחשבים. עוקבים להדפסה זמינים גם להורדה באינטרנט או לרכישה בחנות הספרים המקומית שלך.

קלוריות תחת מעקב

לפקח על כיף כושר

הגדרת מטרות הרזיה שלך

צפה התקדמות שלך להמריא

קבלת Tracker