איגרוף אימונים לבני נוער

להיכנס לזירה כדי להתחיל את הקריירה האיגרוף יכול להתחיל במהלך שנות העשרה שלך. זה בדרך כלל הכי טוב ללמוד את הספורט מוקדם כי אתה יכול לפתח הרגלים נהדרים בזירה כאשר אתה הרכבת מתחת לעין של מאמן קשוב. מתאגרפים צעירים צריכים לקבל את עצמם במצב מצוין אם הם הולכים להיות מסוגלים לתקוף ולהגן על עצמם בזירה.

הַתנָיָה

ההיבט הראשון נער צריך לעבוד לפני נכנס לזירה הוא מיזוג. כדי תיבה בלי לשים את עצמך במצב שבו אתה כמו הסיכון להיפגע, לעבוד על מקבל בכושר מעולה. זה יכול להיות קל יותר עבור אנשים צעירים במצב טוב יותר מאשר אנשים מבוגרים כי הם להתאושש במהירות, אבל עבודה אינטנסיבית צריך לעשות כדי להגיע לשם. עבודת כביש היא הדרישה הראשונה, וזה בדרך כלל כולל ריצה של שלושה עד ארבעה קילומטרים בכל פעם שלוש או ארבע פעמים בשבוע. שמור על העוצמה גבוהה, עד 85 אחוזים של קצב הלב המרבי שלך. קפיצה חבל הוא עוד תרגיל מיזוג משותף בקרב מתאגרפים צריך תמיד להיות חלק האימון שלך. להכות את התיק מהירות, הרמת משקולות ולעשות כפיפות בטן גם חיוניים כשמדובר מקבל צורה עבור אגרוף.

עבודת רגליים

מתאגרפים צעירים צריכים ללמוד עבודת רגליים לפני שהם נכנסים לזירה נגד היריב. משמעות הדבר היא בניית שרירי הרגליים כך שתוכל לנוע במהירות לזרוק אגרוף וגם למנוע אחד. שני התרגילים העליון כדי לשפר את עבודת הרגליים כוללים קפיצה חבל ואגרוף צל. קפיצה חבל ישפר את המהירות ואת התיאום. צל איגרוף תקבלו אתה רגיל תנועות ספציפיות אגרוף. אתה צריך לדשדש את הרגליים במהירות כדי להתקדם לתוך הפתיחה ולאחר מכן לסגת כאשר היריב שלך על ההתקפה. תנועות אלה צריך להיות אינסטינקטיבית למתאגרף העשרה.

צירופי אגרופים

לזרוק אגרופים שילובים הוא חיוני עבור מתאגרף בגיל העשרה. זה לא מספיק לזרוק אגרוף אחד ולסגת ולזרוק עוד אגרוף וסגת. אתה צריך לזרוק אגרופים שילובים לעשות זאת מתוך מגוון של זוויות. זה נעשה על ידי להכות את התיק הכבד בשתיים, שלוש, ארבע וחמישה פונץ שילובים. השילוב הפשוט של המאסטר הוא גלגלת כפולה, וו ישר ימינה ושמאלה. כאשר בזירה עם המאמן, הוא יהיה ללבוש כפפות מטרה המאפשרים לו לספוג אגרופים ללא כאב. הוא יזיז כפפות מטרה אלה שיעזרו ללוחם ללמוד לזרוק אגרופים במדויק.

אימון כבד תיק

אחד ההיבטים המזעזעים ביותר עבור אדם צעיר אשר נכנס לזירה בפעם הראשונה הוא לומד איך לזרוק אגרוף קשה עם עקביות. זה לא רק על השימוש באגרופים, בזרועות ובכתפיים. אגרוף כוח נזרק בכוח של כל הגוף שלך. התחל את האגרוף ברגליים שלך ולהשתמש את הכוח שלך מתנים, glutes, הגב התחתון ואת שרירי הליבה בנוסף את הידיים. הכה את התיק לשתיים עד שלוש דקות במאמץ לשפר את כוח החבטות.

מריבה

Sparring הוא מבחן גדול לפני לוחם צעיר נכנס לזירה ב קרב בפועל, אבל sparring אינו תרגיל פזיז. טכנית sparring מאפשר מתאגרפים להתרגל לתחושה של להיות בזירה ולהיות מכה. בפגישה טכנית, מאמן יכול להורות לכל מתאגרף רק לזרוק אגרופים ביד שמאל, למשל. לאחר כל מתאגרף נוח עם תרגילי מגע, הוא יכול להתחיל אור, מבוקר sparring.