1600 קלוריות ליום דיאטה

כמה קלוריות אתה צריך לאכול כל יום תלוי בגיל שלך, המין, גובה, משקל ורמת פעילות, וכן אם אתה רוצה לאבד, לשמור או לעלות במשקל. באופן כללי, נשים זקוקות ל -1,600 ל -2,400 קלוריות ביום, וגברים בין 2,000 ל -3,000 קלוריות ביום, בהתאם להנחיות התזונתיים לאמריקנים 2010. דיאטה של ​​1,600 קלוריות היא דיאטה דלת קלוריות עבור רוב האנשים, דיאטה הפסד עבור גברים ונשים השוקלים יותר מ 165 £.

יסודות דיאטה

כאשר בעקבות דיאטה דלת קלוריות יש לך פחות מקום כדי להתאים את כל הצרכים התזונתיים שלך, מה שעושה את זה אפילו יותר חשוב כי אתה כולל בעיקר מזין צפוף מזון – פירות, ירקות, דגנים מלאים, מוצרי חלב דל שומן או nonfat ו רזה מקורות חלבון. FamilyDoctor.org מציע כי אתה אוכל שלוש ארוחות ביום בתוספת חטיף אחד, וכי כל הארוחות שלך להיות בערך באותו גודל, כלומר על דיאטה 1,600 קלוריות כל ארוחה צריכה להכיל 500 קלוריות, עוזב 100 קלוריות לחטיף שלך.

התחל את יום העכבר

על פי FamilyDoctor.org, אנשים לדלג על ארוחת הבוקר נוטים לזלול בארוחה הבאה שלהם, אשר יכול להוביל לעלייה במשקל. ארוחת בוקר בריאה צריכה לכלול את רוב קבוצות המזון. דוגמה לארוחת בוקר מאוזנת של 500 קלוריות עשויה לכלול 1/2 כוסות שיבולת שועל מבושלת עם 2 כפות צימוקים ו 12 שקדים קצוצים, מוגש עם 1 כוס חלב ללא שומן.

פירות וירקות לארוחת צהריים

התמקדות הארוחות שלך סביב פירות וירקות יכול לעזור לך לחסוך קלוריות תוך הגדלת צריכת התזונתי שלך. בנוסף, סיבים של פירות וירקות לשמור אותך מרגיש מלא, אז אתה אוכל פחות. ארוחת צהריים בריאה של 500 קלוריות עשויה לכלול סלט מנות המורכב מ -2 כוסות של ירקות מעורבים, עם 3 אונקיות של חזה עוף בגריל, 1/2 כוס חומוס ו -2 כפות של רוטב סלט דל שומן, אגס אחד גדול ו 1 כוס ללא שומן, יוגורט ללא סוכר.

חלבון רזה ארוחת ערב

כדי לחסוך קלוריות בארוחת הערב, וגם להגביל את צריכת השומן הרווי, לעשות את רוב הבחירות חלבון רזה – זה גם עוזר בארוחת בוקר וארוחת צהריים. מקורות רזים של חלבון כוללים עוף בשר קל, פירות ים ובשר אדום רזה כגון סינטה בשר או צלע חזיר במרכז. ארוחת ערב בריאה על 1,600 קלוריות ליום דיאטה יכול לכלול 3 גרם של סלמון בגריל מוגש עם 1 כוס אורז חום מבושל 1 כוס ברוקולי מוקפץ 1 כפית שמן זית.

חטיפים לבקרת רעב

חטיף לא רק שולט על הרעב, אלא גם נותן לך אנרגיה. כמו עם הארוחות שלך, חטיפים שלך צריך להדגיש מזין-מזון צפוף. דוגמאות לחטיפים בריאים, 100 קלוריות, כוללים 1/2 כוס דגנים ללא גלוטן עם 1/2 כוס חלב ללא שומן, תפוח אחד קטן פרוס ומרווח עם 2 כפיות של חמאת בוטנים, 2 כוסות של ירקות מעורבים עם 2 כפות של דל שומן, או 4 כוסות של פופקורן.