אני יכול לאכול אשכוליות לפני שאני הולך לישון?

אשכוליות יכול להפוך חטיף bedtime פנומנלי כאשר הבטן שלך הוא רועם רק מספיק כדי לשמור אותך ער, אבל לא כל כך הרבה שאתה רוצה לאכול ארוחה מלאה. כי זה כל כך קל, מרענן נמוך קלוריות, אשכולית וחצי יכול לשמור על הרעב שלך במפרץ עד הבוקר מגיע מבלי להרוס כל תוכנית דיאטה בריאה.

מידע תזונתי

אשכוליות יש אחד הקלוריות הנמוך ביותר לכל מנה של כל פרי. לדברי USDA, חצי אשכולית בינונית יש רק 40 קלוריות ו 1 גרם חלבון, 10.5 גרם פחמימות, 1.5 גרם סיבים, 9 גרם סוכר ולא שומן. אם אתה רוצה לפזר סוכר על האשכולית שלך, להיות מודעים לכך כל כפית שתוסיף מכיל 15 קלוריות ו equates עד 4 גרם הוסיף סוכר.

יתרונות

אם אתם נוטים לקבל רעב בין הארוחה ואת bedtime, הדרך הטובה ביותר לשלוט על המשקל שלך ואת הדיאטה היא עם חטיף קלוריות נמוך המספק שפע של חומרים מזינים. כפרי הדר, אשכולית עשירה בויטמין C, והיא מכילה גם מנה בריאה של נוגדי חמצון הנלחמים במחלות. למעשה, Chooseapp.gov מציין כי אכילת פירות נוספים יכולה להפחית את הסיכון לתנאים כגון סוכרת, שבץ, התקף לב, אובדן עצם, אבנים בכליות וסרטן. בגלל אשכוליות הוא מזון טבעי, צמח, הוא גם ללא כולסטרול, שומן, נתרן וסוכר הוסיף. יתרון נוסף הוא שזה הרבה יותר נמוך בסוכר טבעי לכל מנה יותר מאשר סוגים אחרים של פירות, אז זה לא ייתן לך “למהר הסוכר” זה שומר אותך ער.

חסרונות

MayoClinic.com אנדוקרינולוגית מריה Collazo-Clavell, M., מציין כי אנשים עם סוכרת עשוי להיות טוב יותר על דילוג על חטיפים לפני השינה כי הם יכולים לגרום לדם הסוכר בדם עלייה במשקל לא רצויות. גם אם אין לך סוכרת, אתה יכול להעלות במשקל כתוצאה של חטיפים תכופים בלילה. אשכולית עשויה להיות נמוכה מאוד קלוריות, אבל זה לא חינם מהם לחלוטין, ואכילת אותו באופן קבוע על גבי הדיאטה הרגילה שלך עשוי לגרום לעלייה במשקל.

סיכונים

אכילת אשכוליות לפני השינה יכולה למעשה לגרום או להחמיר תסמינים מסוימים או תופעות לוואי עבור אנשים מסוימים. פרנק ג ‘קסון, M., של מרפאת ג’ קסון Siegelbaum Gastroenterology מציין כי פירות הדר הם “מזונות מעוררים” נפוצים עבור אנשים עם מחלת ריפלוקס gastroesophageal, או GERD, וכי חולים עשויים לעשות כמיטב יכולתם כדי למנוע את הפירות האלה לגמרי, במיוחד לפני השינה. דיאטינית קתרין Zeratsky גם מציין כי אשכוליות ומיץ אשכוליות עשוי להגיב שלילי עם תרופות מרשם חרדה, דיכאון, אלרגיות, בעיות אפילפסיה או לב וכלי דם ולגרום סיבוכים כגון הרעלת סמים. לכן, תמיד לדבר עם הרופא שלך לפני ביצוע שינויים גדולים לתזונה.