קינמון והיפוגליקמיה

גלוקוז חיוני לייצור אנרגיה בגוף. האינסולין ההורמון הלבלב ממלא תפקיד חשוב בהעברת הגלוקוז מהדם לתאי כבד, שרירים ותאים. רמות גבוהות של אינסולין בדם יכולות להוביל לרמות מוגברות של גלוקוז בגוף, מה שגורם להירגליקמיה ולסוכרת. רמות נמוכות של גלוקוז מובילות להיפוגליקמיה, המאופיינות בכאבי ראש, נדודי שינה, רעב וחרדה. יחד עם תרופות מסוימות, כמה מזונות טבעיים ותוספי מזון כגון קינמון גם לסייע בהורדת רמות הסוכר בדם ולקדם היפוגליקמיה.

על קינמון

קינמון הוא הנביחה המפוזרת של צמח verum Cinnamomum, יליד לחלקים של אסיה ודרום אמריקה. זה שימש כסוכן התבלינים ואת טעם במשך מאות שנים. פוליפנולים, terpenes ושמנים אתריים של קינמון גם לתת לו ערך מרפא עצום. יש לו, ולכן, שימש לנהל מגוון רחב של תנאים, כולל כיבים, דלקת, דלקת פרקים וסוכרת. תוספי מזון זמינים כמו אבקות, טבליות, כמוסות, שמנים ותמציות נוזליים. המינון המומלץ והצורה משתנים. הרופא שלך יכול לעזור להקים משטר כי הוא מתאים לך, בהתאם לגיל שלך ואת הבריאות הכללית.

על היפוגליקמיה

צריכת 6 גרם של קינמון יחד עם ארוחות עשויה לסייע בהורדת רמות הסוכר בדם ולקידום ריקבון הקיבה, על פי מחקר שפורסם בגיליון יוני 2007 של “American Journal of Clinical Nutrition”. למרות שהדבר עשוי לסייע במניעת סוכרת או בטיפול בה, מגביר את הסיכון להיפוגליקמיה אצל אנשים בריאים. מחקר נוסף, שפורסם במהדורת אביב 2007 של “Journal of Army of Medical Medicine”, מאשר כי קינמון עלול לגרום להיפוגליקמיה על ידי הורדת רמות הסוכר בדם באופן משמעותי. מרכז הסרטן Memorial Sloan-Kettering גם מציע כי קינמון עשוי להועיל לחולי סוכרת על ידי הורדת רמות הסוכר בדם, אך כאשר הוא נלקח יחד עם תרופות נגד סוכרת, הוא יכול להוריד את רמות הסוכר בדם ולגרום היפוגליקמיה.

תופעות לוואי

קינמון הוא בטוח לשימוש בכמויות מתונות. זה עלול, עם זאת, להוביל לתגובות אלרגיות אצל אנשים מסוימים. מלבד תרופות antideabetic, קינמון עלול גם להפריע תרופות מסוימות דליל דם.

אמצעי זהירות

אתה יכול לקנות קינמון ותוספות שלה לכל היותר מזון טבעי חנויות. עם זאת, אתה צריך לדבר עם הרופא הראשון כדי למנוע היפוגליקמיה וסיבוכים אחרים. מינהל המזון והתרופות האמריקני אינו מסדיר את תוספי הקינמון הנמכרים בארה”ב, לכן ודא שהמוצר נבדק על בטיחות ויעילות. נסו לברר פרטים נוספים על היצרן ולראות אם הם הגישו את התוסף לאמנת Pharmacopeial האמריקנית לבדיקות בטיחות וקיבלו את הלוגו של USP באישור.